Jau šį šeštadienį Vilniuje įvyks eiliuotos ir įgarsintos abėcėlės „Raidžių namučiai“ pristatymas, kuriame dalyvaus trys knygos kūrėjos: tekstų autorė poetė Ramutė Skučaitė, aktorė, skaitovė Ilona Balsytė ir iliustratorė Inga Dagilė. Pokalbį moderuos komunikacijos specialistė Agnė Dvarionienė.

Renginys įvyks gegužės 12 d. (šeštadienį) 12:00 val. knygyne „Pegasas“ (PC „Akropolis“). Knygos pristatyme bus kalbama ne tik apie „Raidžių namučių“ atsiradimą – įvyks ir diskusija apie vaikiškas knygas: nuo ko prasideda meilė knygai ir kas svarbu renkantis pirmąsias knygas mažiesiems.

Į renginį tėvai, seneliai, pedagogai kviečiami kartu su mažaisiais: knygyne yra erdvė vaikams, o šalia knygyno – žaidimų kambarys, kuriuose vaikai galės praleisti laiką, kol suaugusieji dalyvaus renginyje.

„Raidžių namučiai“ – knyga vaikams, susipažįstantiems su raidėmis. Joje kiekvienai raidei sukurti Ramutės Skučaitės eilėraščiai padeda mažiesiems pažinti ir išmokti abėcėlę, ryškios ir meniškos dailininkės Ingos Dagilės iliustracijos džiugina akį ir daro knygą patrauklią vaikams, o greta esančioje garsinėje lentoje nuspaudus raidės mygtuką skambantys Ilonos Balsytės įskaityti eilėraščiai leidžia įsiminti raidės tarimą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *