Adventas yra stebuklo laukimas. Kiekvieną dieną pasaulyje vyksta nusotabūs stebuklai. Paprastai Viešpats pasirenka mūsų rankas, mūsų kojas, mūsų šypsenas, mūsų mintis, kad šie stebuklai vyktų…

Deja, ir šias Šv. Kalėdas ne visos šeimos sutiks su ramybe širdyje. Priklausomybė nuo alkoholio, narkotikų, lošimų yra tapusi viena sunkiausių lėtinių ligų, nuo kurios tiesiogiai ar netiesiogiai kenčia dauguma Lietuvos šeimų.

Mes, VšĮ „Aštuntoji diena“ ir kun. Kęstučio Dvarecko vadovaujama Vilniaus arkivyskupijos Caritas Priklausomų asmenų reabilitacijos ir reintegracijos bendruomenė „Aš esu“ nuoširdžiai stengiamės pagelbėti į krizę patekusiems žmonėms, kuriems pirmiausia reikia vilties ir supratimo, kas vyksta su jų gyvenimais.

Šių metų pradžioje mes išleidome knygą „Nepasmerkti: apie priklausomybę, kopriklauosmybę ir sveikimo kelią“. Ji buvo labai puikiai įvertinta ir jau yra tapusi retenybe. Tačiau kasdien sutinkame šeimas, kurios prašo informacijos, prašo specialistų informacijos, kuri taptų atspirties tašku gyvenimui tapus pelke.

Ką daryti? Labai reikėtų pakartotinio knygos leidimo. Spaustuvė paskaičiavo, kad perleisti knygą reikėtų 3000 eurų. Dar kartą įsitikinome, kad mes be Jūsų galime itin mažai. Todėl ir drįstame kreiptis:

a) Tapkite knygos generaliniu remėju. Galime sudaryti rėmimo sutartį, paskelbti apie Jūsų geradarystę knygoje.

b) Tapkite remėju pagal principą „našlės skatikas“ – net ir nedidukė Jūsų auka yra didžiulis pastiprinimas ir rūpestis tais, kuriems ši knyga itin reikalinga.

c) Tapkite dovanojimo kultūros dalimi – iš anksto užsisakykite didesnį knygų kiekį ir paskui išplatinkite savo nuožiūra tiems, kam jos labai reikalingos.

Svarbiausia, nelikite abejingi.

Kun. Kęstutis Dvareckas
Vaida Navickienė

Daugiau informacijos: 865504359 (Vaida)
8diena@gmail.com

VšĮ „Aštuntoji diena“
Į.k. 303390409
PVM LT100010154417
Architektų 40-21, Vilnius

Sąsk nr. LT06 7044 0600 0798 4351, AB SEB bankas

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *