Bičiuliai,
Turime svajonę, jog www.8diena.lt taptų jaukia ir kartu savęs ir pasaulio pažinimo alkį galinčia apmalšinti internetine erdve. Pradėjome nuo nulio, turėdami tik svajonę ir bičiulystę. Tačiau tikime, kad mes visi kartu galime kurti kitaip ir nebūti priklausomi nuo tų, kurie mano, kad už savo pinigus gali nusipirkti viską.
Turime svajonę, kad žurnalas „Kelionė“ taps patikimu bendrakeleiviu vis daugiau žmonių ir įlies į gyvenimus daugiau spalvų, prasmės, tikrumo. Turime svajonę, kad galėtume surengti pokalbius apie svarbiausius dalykus, padraugauti kiekviename Lietuvos kampelyje, galėtume pasiekti ir tuos, kurie labai pasiilgo gyvo žodžio. Mes darome viską, ką galime, kad šios svajonės taptų kūnu, tačiau tai įvyks tik tada, jei ir Jūs ištiesite mums bičiulystės ranką. Pati paprasčiausia  pagalbos galimybė – 2 proc. parama viešajai įstaigai „Aštuntoji diena“.

Egzistuoja DU būdai, kaip galite pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjui.

Pateikiame nuoseklų aprašymą ir eigą, kaip galite mums skirti savo paramą nė neatvėrę piniginės.

I BŪDAS: ELEKTRONINIU BŪDU

Prisijunkite prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos per EDS svetainę arba tiesiogiai per Jūsų banko elektroninę bankininkystę.

Nuoroda į EDS sistemą:

http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Tada pasirinkite „EDS FUNKCIJOS“, „Paramos skyrimas“, formą elektroniniam pildymui – FR0512 (4 versija).

Užpildykite aktyvius laukelius (asmeninė Jūsų informacija) bei reikiamą mūsų įstaigos informaciją. Norėdami savo GPM skirti VšĮ AŠTUNTOJI DIENA, įrašykite šiuos duomenis:

E1 langelyje rašomas paramos gavėjo tipas: 2

E2 langelyje rašomas identifikacinis numeris – t.y. įmonės kodas: . 303390409

E3 langelyje nebūtina rašyti nieko.

E4 langelyje įrašote, kurią savo GPM dalį (procentais) mums skiriate. Iš viso galima skirti 2 proc.

E5 langelyje galite pasirinkti, kuriuos metus įrašyti: skirti paramą už 2018 metus, arba 5 metams į priekį (laukelyje E5 įrašius 2022).

II BŪDAS: PAŠTU

Jei nesinaudojate EDS ar neturite elektroninės bankininkystės, savo paramą galite užpildyti atsisiųsdami FR0512 (04 versija) formą į savo kompiuterį. Štai nuoroda formai atsisiųsti (rinkitės PDF formatą):

Parsisiųsti formą FR0512 (04 versija) pildymui

Atsisiuntę, atsispausdinkite gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą ir ranka, didžiosiomis raidėmis įrašykite asmeninius savo duomenis. Žemiau užpildykite tuos pačius laukelius, kaip ir nurodyta pildant elektroniniu būdu.

Užpildytą formą siųskite paprastu paštu arba nuneškite į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių.

Ačiū už bičiulišką KELIONĘ kartu!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *